Dlaczego warto współpracować z
WeTalk?

WeTalk to nowoczesna platforma pozwalająca uzyskać kompleksową pomoc psychologiczną online Rozwój tekstowej pomocy psychologicznej online i możliwość oferowania klientom najwyższej jakości usług opiera się na pracy doświadczonych specjalistów. Współpracujemy z psychologami, psychoterapeutami, coachami i seksuologami. Tworzymy zespół mocujący sprawdzoną wiedzę i umiejętności w nowej formule pracy z klientem.

Jesteś dyplomowanym psychologiem, terapeutą, seksuologiem lub coachem? Sprawdź nasze wymagania i aplikuj!

pracujesz elastycznie

Pracujesz elastycznie

Ty decydujesz, w jakich porach odpisujesz na wiadomości. Wiadomości są asynchroniczne, dlatego możesz na nie odpisywać, kiedy Ci wygodnie.
pracujesz elastycznie

Zarabiasz jak chcesz

Ty decydujesz, ile czasu chcesz przeznaczyć na rozmowy. Współpraca z może być Twoim głównym lub dodatkowym źródłem dochodu.
pracujesz elastycznie

Wybierasz ilość i specyfikę klientów

Ty decydujesz, z iloma klientami chcesz pracować. Podajesz też preferencje dotyczące problematyki – dzięki temu łatwiej dopasowujemy kwalifikacje specjalistów do potrzeb klientów.
pracujesz elastycznie

Otrzymujesz wsparcie na start

Nowa forma kontaktu z klientami na początku może stanowić wyzwanie. W pełni to rozumiemy, dlatego możesz liczyć na nasze wsparcie.
pracujesz elastycznie

Współpracujesz komfortowo

Odpowiedzialność za pozyskanie klientów, rachunki, problemy techniczne i administracyjne jest w całości po naszej stronie. Dzięki temu Ty możesz skoncentrować się na swojej pracy.
pracujesz elastycznie

Jesteś częścią innowacyjnego projektu

Z pomocy i terapii tekstowej na świecie korzysta dziś kilka milionów osób, a idea ciągle się rozwija. Współpracując z WeTalk, zostajesz członkiem innowacyjnego zespołu, podążasz za globalnymi trendami, ale przede wszystkim tworzysz lepsze jutro dla osób, które być może nigdy nie zdecydowałyby się na wizytę u specjalisty.

Wymagania dotyczące kwalifikacji zawodowych członków zespołu WeTalk

 • Psychoterapeuta

  ukończenie szkoły psychoterapii i tytuł psychoterapeuty oraz przynajmniej dwuletnie doświadczenie pracy z klientem

  LUB

 • Psycholog

  ukończenie studiów magisterskich na kierunku psychologia i tytuł magistra psychologii oraz przynajmniej dwuletnie doświadczenie pracy z klientem

  LUB

 • Seksuolog

  ukończenie studiów uzupełniających lub specjalistycznego kursu i uprawnienia do wykonywania zawodu wydane przez Polskie Towarzystwo Seksuologiczne oraz przynajmniej dwuletnie doświadczenie pracy z klientem

  LUB

 • Coach

  ukończenie studiów lub szkoły coachingu i uprawnienia potwierdzone certyfikatem i akredytacją oraz przynajmniej dwuletnie doświadczenie pracy z klientem

Poza tym niezbędne będą

Doskonała umiejętność w zakresie pisania
Stabilne połączenie internetowe
Zaangażowanie i chęć niesienia pomocy

Wymagamy na starcie,
by sprostać przyszłym
wyzwaniom

Tworzymy nowoczesne narzędzie, które pomoże wielu ludziom uporać się z problemami w wygodnej formie online. Chcemy, by poziom świadczonych przez naszych specjalistów usług był jak najwyższy, dlatego jesteśmy wymagający wobec kandydatów. W ramach rekrutacji przeprowadzamy szczegółową weryfikację kwalifikacji oraz wywiad.

Dziś z pomocy i terapii tekstowej korzysta już kilka milionów klientów na całym świecie. Jak pokazują badania, to innowacyjna idea, która jest tak samo skuteczna jak tradycyjna terapia prowadzona w gabinecie specjalisty. Jednym ze zwolenników terapii tekstowej jest Irvin D. Yalom, amerykański psychiatra egzystencjalny, emerytowany profesor psychiatrii na Uniwersytecie Stanforda, a także autor wielu interesujących publikacji.

Otworzyć perspektywę dla nowych klientów

Pomoc psychologiczna online nie ma zastąpić tradycyjnej formy pracy w gabinecie. Badania pokazują, że 70% osób korzystających z tekstowej pomocy psychologicznej nigdy wcześniej nie korzystały z pomocy czy wsparcia specjalisty.
Celem WeTalk jest dotarcie do osób, które z różnych przyczyn nie mogą lub nie chcą korzystać z tradycyjnych form oddziaływań. Misją WeTalk jest pokazanie, że o każdym problemie warto rozmawiać.

Skontaktuj się z nami.
Dowiedz się więcej

Poznajmy się

Zostań naszym specjalistą

Informacje osobiste

Twój profil

Szczegóły aplikacji

List motywacyjny jest wymagany.
* - pola wymagane
Zarejestruj się bezpłatnie