Dlaczego warto współpracować z
WeTalk?

WeTalk to nowoczesna platforma, która pozwala uzyskać kompleksową pomoc psychologiczną online. By mogła się rozwijać, oferując klientom najwyższą jakość usług, potrzebujemy zespołu wykwalifikowanych psychologów oraz psychoterapeutów.

Jesteś dyplomowanym psychologiem lub psychoterapeutą? Sprawdź wymagania i aplikuj!

1.

Pracujesz elastycznie

Ty decydujesz, w jakich porach odpisujesz na wiadomości. Wiadomości są asynchroniczne, dlatego możesz na nie odpisywać, kiedy Ci wygodnie.
2.

Zarabiasz jak chcesz

Ty decydujesz, ile czasu chcesz przeznaczyć na rozmowy. Współpraca z może być Twoim głównym lub dodatkowym źródłem dochodu.
3.

Wybierasz ilość i specyfikę klientów

Ty decydujesz, z iloma klientami chcesz pracować. Podajesz też preferencje dotyczące problematyki – dzięki temu łatwiej dopasowujemy kwalifikacje specjalistów do potrzeb klientów.
4.

Otrzymujesz wsparcie na start

Nowa forma kontaktu z klientami na początku może stanowić wyzwanie. W pełni to rozumiemy, dlatego możesz liczyć na nasze wsparcie.
5.

Współpracujesz komfortowo

Odpowiedzialność za pozyskanie klientów, rachunki, problemy techniczne i administracyjne jest w całości po naszej stronie. Dzięki temu Ty możesz skoncentrować się na swojej pracy.
6.

Jesteś częścią innowacyjnego projektu

Z terapii tekstowej na świecie korzysta dziś kilka milionów osób, a idea ciągle się rozwija. Współpracując z WeTalk, zostajesz członkiem innowacyjnego zespołu, podążasz za globalnymi trendami, ale przede wszystkim tworzysz lepsze jutro dla osób, które być może nigdy nie zdecydowałyby się na wizytę u specjalisty.

Czego
wymagamy
od naszych
przyszłych
współpracowników?

 • Ukończenia studiów magisterskich

  na kierunku psychologia oraz półtorarocznego doświadczenia w pracy klinicznej

  LUB

 • Ukończenia szkoły psychoterapii

  i tytułu psychoterapeuty oraz półrocznego doświadczenia w pracy z klientem

  LUB

 • Ukończenia studiów podyplomowych w dziedzinie seksuologii

  i tytułu seksuologa klinicznego oraz półrocznego doświadczenia w zawodzie

  LUB

 • Ukończenia studiów lub szkoły w dziedzinie coachingu

  i tytułu coacha z certyfikatem i akredytacją oraz półtoraroczne doświadczenie pracy w zawodzie

Poza tym niezbędne będą

Doskonała umiejętność w zakresie pisania
Stabilne połączenie internetowe
Zaangażowanie i chęć niesienia pomocy

Wymagamy na starcie,
by sprostać przyszłym
wymaganiom

Tworzymy nowoczesne narzędzie, które pomoże wielu ludziom uporać się z problemami w wygodnej formie online. Chcemy, by poziom świadczonych przez naszych specjalistów usług był jak najwyższy, dlatego jesteśmy wymagający wobec kandydatów. W ramach rekrutacji przeprowadzamy szczegółową weryfikację kwalifikacji oraz wywiad.

Dziś z terapii tekstowej korzysta już kilka milionów klientów na całym świecie. Jak pokazują badania, to innowacyjna idea, która jest tak samo skuteczna jak tradycyjna terapia prowadzona w gabinecie specjalisty. Jednym ze zwolenników terapii tekstowej jest Irvin D. Yalom, amerykański psychiatra egzystencjalny, emerytowany profesor psychiatrii na Uniwersytecie Stanforda, a także autor wielu interesujących publikacji.

Dotrzeć do nowej grupy klientów

Pomoc psychologiczna online nie ma zastąpić tradycyjnej formy pracy w gabinecie. Badania pokazują, że 70% osób korzystających z terapii tekstowej nigdy wcześniej nie było w gabinecie psychoterapeuty. Celem WeTalk jest dotarcie do osób, które z różnych przyczyn nie mogą, lub nie chcą korzystać z tradycyjnej formy pomocy psychologicznej, psychoterapii czy wsparcia. Misją WeTalk jest pokazanie, że warto rozmawiać o wszystkim.

Skontaktuj się z nami.
Dowiedz się więcej

Imie jest wymagane.
E-mail jest wymagany.
Telefon jest wymagany.

Poznajmy się

Zostań naszym specjalistą

Informacje osobiste

Imie jest wymagane.
Nazwisko jest wymagane.
Email jest wymagany.
Telefon jest wymagany.
Adres jest wymagany.

Twój profil

CV jest wymagane.

Szczegóły aplikacji

List motywacyjny jest wymagany.
* - pola wymagane