WeTalk dla firm

Komfort psychiczny pracowników
to realny zysk dla firmy

Czy wiesz, że stan zdrowia psychicznego pracowników
ma znaczący wpływ na efekty pracy w firmie?

Aktualne badania wskazują, że aż 20% wszystkich pracowników boryka się z problemami psychicznymi, o czym często nie mówią przełożonemu, a nawet współpracownikom. Problemy psychiczne pracowników to nie tylko spadek efektywności, ale także straty finansowe. Dla przykładu, w firmie, która zatrudnia 50 osób, mniej więcej jeden etat rocznie zostaje „utracony” przez problemy psychiczne pracowników.

Jak można poprawić sytuację?

Wystarczy zadbać o komfort psychiczny pracowników, zapewniając im fachową, bezpieczną i w pełni wygodną pomoc psychologiczną online.

Dobre samopoczucie i odpowiednie wsparcie psychologiczne są niezwykle ważne nie tylko dla dobrych wyników, ale także zdrowej atmosfery i komfortu pracy w firmie.

Badania wskazują, że dzięki kompleksowej
pomocy psychologicznej online:

pracownicy opuszczają ponad 40% mniej godzin w pracy,
produktywność w firmie wzrasta nawet o ponad 30%,
poziom depresji i lęku obniża się o ponad 50%,
pracownicy pracują w bardziej komfortowych warunkach, mogą skupić myśli na pracy i śpią lepiej.

Dlaczego warto
skorzystać z oferty
WeTalk dla firm?

WeTalk to nowoczesna platforma pomocy psychologicznej online. Nasi specjaliści to dyplomowani psychologowie i psychoterapeuci, którzy specjalizują się w różnych problemach takich jak np. depresja, lęki, kłopoty z tożsamością czy seksualnością aż po zagadnienia dotyczące wypalenia zawodowego. Podstawową formą pomocy na platformie jest terapia tekstowa, która może być wspierana wiadomościami głosowymi oraz wideorozmowami.

W ramach pakietu dla firm, z pomocy online może korzystać grupa pracowników. Każdy z nich otrzymuje kontakt do specjalisty pracującego w obszarze, którego dotyczy problem. Dzięki pakietowi dla firm, pracownicy mogą korzystać z pomocy online wtedy, gdy tego najbardziej potrzebują. Bez zarwanych nocy, strat czasowych, niedokończonych projektów czy niespodziewanych zwolnień lekarskich spowodowanych złym stanem psychicznym.

WeTalk to również w pełni bezpieczna platforma. Nowoczesny system zabezpieczeń na poziomie bankowym zapewnia poufność danych i treści rozmów ze specjalistami. Oznacza to, że każda informacja i każde słowo, jakie pracownicy wymieniają z psychoterapeutami w ramach platformy, jest szyfrowane.

Zapewnij swoim pracownikom skuteczne wsparcie psychologiczne i zobacz, jak zdrowo może funkcjonować Twoja firma.

Skontaktuj się z nami

Imię jest wymagane.
Nazwisko jest wymagane.
Email jest wymagany.
Numer telefonu jest wymagany.
* - pola wymagane